Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je nového u Zlobříka?

8. 12. 2012

 Prosinec 2012

Všiml jsem si, že jsem dlouho nic nenapsal. Na výstavy od posledního vyhraného CACe nejezdím takže z těch není co vyprávět :-) Byl jsem akorát jako divák v listopadu v Praze na MVP, kde jsem potkal pár kamarádů.

dsc_0086zm.jpg

Jinak si užívám spíše klasických psí radovánek :-) Přes léto jsem jezdil na výlety, chodil na procházky například se ségrou, maminkou Valkýrou a dalšími. Také jsem jezdil s paničkou hodně do Milovic prozkoumávat opuštěné domy, letiště a Milovický les. Moc se mi tam líbilo akorát mi panička nedovolila prohnat žádnou ze spousty srn, které tam jsou..ach jo :-/ Nicméně letištní plocha je pro mé běhání a radovánky dostačující :-) Jezdíme tam vždycky když má panička čas a já si to vysloveně užívám. Hlavně tam většinou neběhají žádní cizí psi a já doufám, že to tak zůstane :-)

dsc_0086zm.jpg

Tudíž nového je snad jen to, že očekáváme přírustek. Ne ještě nebudu otcem!! :-) Ale přibude mi domů posila na zlobení - holčička. Bude se jmenovat Ghabi Srdcerváč. Narodila se 13.11.2012 mamince Ave Tajga Arimminum a tatínkem je Echo Crying Wolf. Minulý týden se na malou Ghabi a její sourozence byla panička podívat. Nejdřív jsem všechny ty pachy moc nechápal, ale pak mi to vysvětlila. Přivézt domů by jí panička měla 28.12.2012 (odhadem) takže si ještě užívám několik dní volna, klidu a spánku :-))

Pomáhal jsem paničce doma připravit přepravku na Ghabi a nějaké ty věci, které budou pro mimino potřeba. Nejdřív jsem se lekl, že tam snad che zavřít mě, ale zjistil jsem, že naštěstí ne :-) Myslím, že s miminem asi zábava moc nebude. Neumím si to představit. Jsem už velký kluk. Ale až Ghabi povyroste budeme paničku zlobit spolu a na to se náhodou mooc těším :-D Jen jí to neříkejte.. 

Fotky vrhu "G Srdcerváč"  od paničky najdete ZDE 

 

Náhledy fotografií ze složky Prosinec 2012