Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodiče vrhu "F"

27. 12. 2017

Rodiče vrhu "F"

 

dsc_7187zm.jpgAkira Wolfdog Bohemia
Narozena: 9.6.2014
Rodiče: Candina Norský vlk x Eury z Peronówki
Bonitace: As Ob R1 S1/ 60 Xv 53,3 Xf 105,0
RTG DKK A/A DLK 0/0
DM N/N, DW N/N, DNA profil
Výstavy: 1x VDH (DE), 2x Vítěz třídy, Krajský vítěz, 3. Nejlepší fena krajské výstavy Benátky n/J 2016, 1x. res. VDH (DE), 2x CWC (PL), 1x Best female
Akira je vzrůstem drobná a jemná fenka, která splňuje standard plemene. Výškově je však na spodní hranici standardu. Má světlé oko, hezkou hlavu a standardní srst.
Povahově je Akira taktéž spíše jemná. Dostala se zpět do naší CHS ve věku 7 měsíců z Německa a ze začátku byla komunikace s ní obtížná. V dnešní době již samozřejmě plynule hovoří česky a když chce tak i česky rozumí :-) Lidi si dost vybírá, ale ten kdo jí padne do oka se jí pak těžce zbavuje. Rozdává polibky a za odměnu čeká pohlazení a pomazlení. Akira je temperamentní, veselá a baví jí obrana na cvičáku které se věnuje pouze rekreačně. K Akiře jsme vybrali plemeníka, který jak věříme doplní sílu kostry a pevnou povahu. Jedná se o první vrh této feny.

 

floyd1.jpgFloyd Srdcerváč
Narozen: 2.4.2012
Rodiče: Anne Lee Srdcerváč x Erik z Věrné smečky
Bonitace: As Of P3/68 Xv 53,7 Xf 104,4
RTG DKK A/A DLK 0/0
 DM N/N DW N/N DNA profil
Výstavy: Bude doplněno
Floyd je exteriérově typický představitel plemene ČSV. jeho exteriérovými výhodami určitě jsou silná kostra, kvalitní hustá srst, světlé oko a správný formát těla.
Velkým plusem Floyda je absolutně vyrovnaná a hlavně přátelská povaha. Floyd je dobře ovladatelný a bezproblémový pes. Velmi dobře Floyda známe osobně. Jedná se opravdu o velkého mazla, který nepohrdne pamlsky, za které je ochotný i pěkně pracovat.
Od Floyda si slibujeme předání kostry a především jeho výborné povahy.Jako plemeník se již v chovu uplatnil a především osvědčil.