Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodiče vrhu "E"

27. 10. 2017

Rodiče vrhu "E"

 

candina_nv.jpgCandina Norský vlk
narozena: 16.11.2011
Rodiče: Fantazie z Vlčí chaloupky x Evander Crying Wolf
Bonitace: A64 Of P1
RTG DKK A/A DLK 0/0
DM N/N DW N/N
Výstavy: 1x res. CACIB, 2x CAC (CZ),1X CAC (SK), 1x CWC (PL), 1x VDH (DE), 4x res. CAC,4x Vítěz třídy, 3x Krajský vítěz, Vítězka mezitřídy na Světové klubové výstavě narodních plemen v Bratislavě (2013). 
Exteriérově je Candina typickou představitelku plemene, zcela odpovídající standardu ČSV. 
Povahově je Candina velmi aktivní a veselá. Nejde nikdy tzv. "vypnout" :-) K lidem je přátelská a povětšinou i ke psům. Candina je současně výbornou a spolehlivou matkou, která má o svá štěňata vždy perfektně postaráno. 
Candiny potomci bývají povahově velmi podobní své mámě. Tzn. jsou velmi aktivní, přátelští k lidem a současně se s nimi dobře pracuje. Nesnášejí nudu a vyžadují správné vedení a zaměstnávání :-)

 

Biaggi Lucky of Lukavadsc_8761upzm.jpg
Narozen: 5.12.2012
Rodiče: Xanthina z Molu Es x Noau Arimminum
Bonitace: As C2 E1 Of P5/66,5
RTG DKK A/A DLK 0/0
DM N/N DW N/N DNA
Výstavy: JCH CZ, CH SK, CH PL, Vítěz třídy, krajský vítěz, Národní vítěz, 3x CAJC, 10x CAC, 3x CWC, 2x CACIB, 4x res. CACIB, 2x BOB, BOS.
Exteriérově je Biaggi výškově mezi menšími plemeníky (standard splňuje!!), vyniká sytým pigmentem, velmi kvalitní hustou srstí, silnou kostrou, krátkým uchem a výbornou šířkou hlavy. V čem však Biaggi vyniká nejvíce je rozhodně jeho skvělá povaha, kterou je nutno zmínit. Biaggi je velmi klidný, ovladatelný a hlavně přátelský a nekonfliktní pes čehož si u plemene ČSV velmi ceníme. Biaggi je také již prověřený plemeník. Svým potomkům předal své exteriérové plusy a současně i povahy.