Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bailien ArQeVa - vítej doma

3. 5. 2011

Bailien "Zlobr" Arqeva

 

Moje oficiální celé jméno zní Bailien ArQeVa. Jsem českolovenský vlčák a lidé si mě často pletou s vlkem. Když si přečtete stránku o plemeni, dozvíte se proč ;o)) Narodil jsem se 1.7.2010 v chovatelské stanici ArQeVa u paní chovatelky Jiřiny Nekvasilové v Dubé - Zakšíně.

Mám ještě dalších 8 sourozenců - Baladin, Belfedor, Brisingr, Balihara, Black Shadow, Bellona, Bosorka, Butterfly. Naše maminka se jmenuje Valkýra z Molu Es a náš tatínek je Eury z Peronówki.

valkyra2.jpg

 

  Valkýra z Molu Es

 

 

 

 

 

 

eury1.jpg

 

 

Eury z Peronówki

 

 

 

 

 

Když jsem byl ještě u své maminky, byl jsem to nejhodnější štěňátko ze všech mých sourozenců.  Pořád jsem jen spinkal a odpočíval, a tak si mě vybrala moje panička Markéta. Pro svou první zkušenost s naším plemenem chtěla klidného a hodného pejska, kterého bez problémů zvládne.

Domů si mě přivezla ještě jako malou ukňučenou kuličku 6.8.2010. Když jsem si očíhl svůj nový domov a zbytek smečky (2 německé ovčáky Esa a Risu), usoudil jsem, že konečně přišel čas ukázat, že nejsem nějaký lenoch a flegmatik, a tak jsem začal paničce ukazovat, že má doopravdy doma Čévéčko a ne pejska na baterky, kterého vypne, když už moc zlobí.

bai_15.jpgPřipadalo mi, že by se panička mohla nudit, a tak jak jsem pomalu rostl, tak jsem zvyšoval intenzitu svých lumpáren a vesele jsem cupoval zbytek smečky až mě někdy měli plné zuby :-D Risa se se mnou nekamarádí dodnes, ale Eso, to je prostě kámoš. Mohu ho otravovat až do aleluja..spíš tedy většinou do doby než ho panička přede mnou schová, aby si také ode mě odpočinul :-D


S mými lumpárnami na mě ale brzy všichni přestali volat mým jménem a začali mi říkat "Zlobr". Nejdřív jsem si myslel, že jde jen o vtip, ale ve chvíli, kdy píšu tuhle stránku, je mi už 10 měsíců a nikdo mi neřekne jinak. Minule se panička například rozčilovala, když jsem jí šlohnul ze stolu pětistovku, tu jsem jí roztrhl na 4 kusy a z toho ten nejmenší kousek jsem snědl. Přišlo mi to jako skvělý nápad, ale prý ať už to nedělám.. Nevadí, najdu si jinou zábavu, je třeba zahrabat vepřovou nohu do postele, rozkousat postel, vytahat prádlo z koupelny, probrat se odpadkovým košem.. Tak si prohlédněte moje stránky, budu je postupně doplňovat a pokud chcete dozvíte se víc. Já už musím běžet, ať ještě něco stihnu.  ;o))

Pac a pusu Váš Zlobr ;o))

 

RTG: DKK 0/0
DLK 0/0
DM: N/N (ČZU)