Jdi na obsah Jdi na menu
 


Candina Norský vlk, nový člen

26. 5. 2013

Candina Norský vlk

dsc_0190zm.jpg 25.5.2013 se nám rozrostla smečka o psí slečnu "Candy". Jak k tomu došlo? To si tak člověk zapne facebook a vidí jak přátelé sdílí album fotek krásné, rok a půl staré fenky, pro kterou chovatelé hledají nový domov jelikož stávající páníček se prý ze zdravotních a pracovních důvodů nemůže starat. Člověku to začne vrtat hlavou, ale říká si "ne, nemůžu už máme dva". Nicméně nejde na to nemyslet a ve finále to člověk nevydrží a ukáže fotky doma. Pak už se shání telefonní číslo na chovatele a dojde k domluvě kdy a kde se na Candy podíváme. Říkám si "to nemůže vyjít". Ovšem tohle si říkám jen do doby než se sejdeme s chovateli a Candy. Po vyslechnutí příběhu jdou všechny pochybnosti stranou a je rozhodnuto. V sobotu 25.5.2013 pro ní s chovateli jedeme ke stávajícímu majiteli. Nebudu říkat jak a kde Candy žila, jen řeknu že teď se bude mít určitě dobře :-)

Zlobřík je z nové kamarádky nadšený a Ghabi si určitě zvykne také. My asi nebudeme sdílet Zlobříkovo nadšení až nám tu holky budou hárat, ale nějak si poradíme :-)

Až si na nás Candy zvykne rádi bychom jí zkusili vystavovat a chtěli bychom jí uchovnit. Je to moc hezká fenka a zatím nás mile překvapuje i povahově. Teď je ovšem důležité aby pochopila, že u nás ve smečce je její nové doma. A věříme,že to Candy pochopí brzy, jelikož už první den nás začala vítat ve chvíli kdy jsme pro ní šli do kotce abychom jí vzali ven. Jaký byl její první den v novém domově se můžete podívat ve fotogalerii.

Rodiče:

Matka: Fantazie z Vlčí chaloupky, Otec: Evander Crying wolf

RTG DKK A/A a DLK 0/0

 

Náhledy fotografií ze složky Candina Norský vlk,vítej doma