Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY 2014

11. 1. 2014

Co je u nás nového?Krátké zprávy pro rok 2014 najdete vždy na této stránce ;-)

 

 

dsc_9373zm.jpg29.12.2014 Dnes jsme přivítali v rodné smečce vzácnou návštěvu :-) Cilia a Steve Koleno nám z Holandska přivezli ukázat syna naší Can a to Agnus Dei Wolfdog Bohemia domácky "Wolfie". Wolfie má krásnou hlavu, barvu a kvalitní hustou srst. Také má pár kilo navíc, ale to určitě vyběhá :-) Povahově vítací tak jako snad všichni z naší smečky :-) Užili jsme si s Wolfiem a jeho páníčky hezké odpoledne. Moc jim děkujeme za návštěvu. Wolfie a Ego se krásně vyběhali a snad i unavili v rámci možností :-) Galerii Wolfieho najdete ZDE

 

 

 

eury-2014.jpg24.12.2014 Vánoce v naší smečce nebudou letos tak veselé. Z Polska nám v noci krom přání hezkých vánoc (děkujeme) přišlo v emailu, že před dvěma měsíci nás navždy opustil otec našeho vrhu "A" a našeho Zlobříka, Eury z Peronówki. Eury byl úžasný a krásný pes, byl jedinečný a měl skvělé páníčky a krásný domov a život. jsem moc vděční, že jsme ho mohli poznat a mít s ním krásný vrh s devíti dětmi. Bohužel jeho poslední vrh. Euryšku budeš s námi žít dál v Tvých dětech a nezapomeneme na tebe. Při pohledu na ně tě najdeme v každém z nich a jsme moc rádi, že dvě tvoje děti máme doma právě my. Vzpomínáme.

 

 

image1--1-.jpg23.12.2014 Včera nám přišel email od páníčka Addise. Addis páníčka poslouchá, má prý hezké přivolání a pamlsky bere jen na povel. Email mi udělal jako vždy obrovskou radost. Navíc jako bonus je Addis opravdu krásný pes s nádhernýma světlýma očima a opravdu vlčím výrazem. Budeme se těšit jak dál proste. Podívat se můžete v galerii.

 

 

 

 

 

dsc_8066zm.jpg22.12.2014  V předvánočním čase se jak známo nic moc nestíhá, ale my jsme si udělali čas a společně s Arequipou Larou, Aitaná Norský vlk a babičkou našeho vrhu "A" Fantazií z Vlčí chaloupky jsme šli včera vyvětrat našeho Ega do Stromovky. Počasí nám přálo a bylo to fajn odpoledne. Na fotky se můžete podívat do galerie.

 

 

12.12.2014 Paní Poschko nám poslala fotky naší Akiry, konečně - moc děkujeme :-) Máme z nich velkou radost. Podívat se můžete v galerii.

9.12.2014 Dnes je našemu vrhu "A" přesně půl roku. Doufáme, že nezlobí paníčky a mají se moc dobře. Uvítáme aktuální fotografie našich "dětí" :-) Dnes nám přišla zpráva o Akiře a jedna asi tak tři měsíce stará fotka. Snad se nám podaří zkontaktovat s majitelkou lépe a získáme i aktuální fotografie.

dsc_7472zm.jpg7.12.2014 Athosek zlobil paničku a tak jsme se dnes na ně jeli podívat do Stromovky. Vzali jsme sebou jeho bráchu Alter Ega. Kluci se velmi rádi viděli, kousali se, štípali se, zlobili se.. tak jak to má být :-) Velcí jsou tak nějak stejně, pohodoví také. Při procházce jsme narazili na pražské "jakovlky" kde byl Ego poněkud v šoku z tolika cizích ČSV a SAV (byly tam dvě holky), ale během chvíle se vcelku adaptoval :-) Byl šťastný, že se našli mazlící a vítací oběti :-) My jsme omrkli dvě dcery našeho Zlobříka (Bystrou a Baileen s Divkou krví) a vcelku to musíme zhodnotit jako fajn odpoledne. Fotky Athose jsme přidali do jeho galerie.

 

15.7.2014_fialova1.jpg

 

3.12.2014 Dnes se ke mě od majitele naší fenky Africa Wolfdog Bohemia donesla velmi, ale opravdu velmi smutná zpráva a to taková, že naše krásná Africa již před dvěma a půl měsíci tragicky zahynula :-( :-( Africo Tvůj život byl velmi krátký, ale snad i tak byl aspoň tu chvíli krásný s páníčkem a tvojí Italskou smečkou. Dohlížej na zbytek sourozenců tam z nebe a opatruj je i jejich rodiče... Vzpomínáme na tebe.

 

 

 

 

 

30.11.2014 Dneska nám přišly fotky "Dastíka" (Active Dastien). Máme z nich velkou radost a hned jsme mu na webu založili galerii, děkujeme majitelce za zaslání!! A konečně jsme pro Vás dali dohromady informace o PLÁNOVANÉM VRHU NA ROK 2015.

dsc_0102.jpg

28.11.2014 Dnes jsme obdrželi krycí list pro naší Candinu na rok 2015 :-) Kdo bude otec?? :-) Jen hledejte zde na webu :-) Další informace i galerii doplníme v dohledné době. Z krycího listu máme velkou radost, protože dle nás se jedná o toho nej psa v ČR :-)

 

 

 

25.11.2014 Dnes jsme obdrželi výsledky testů z laboratoře Slovgen s.r.o. kam jsme posílali odběry krve na testování genetických onemocnění DM (degenerativní myelopatie) a DW (dwarfismus). S těmito výsledky:
Candina Norský vlk - DM N/N DW N/N  (non affected)
Ghabi Srdcerváč - DM N/N, DW N/N (non affected)
Alter Ego Wolfdog Bohemia - DM N/DM, DW N/DW (carrier - nosič)
Což znamená, že z celé naší smečky je pouze jediný Ego nosič po jeho otci. Zlobřík nebyl testovaný ve Slovgenu, ale DM má N/N (test ČZU) a u DW předpokládáme, že není nosičem vzhledem k tomu, že z jeho 9. dcer není žádná DW N/DW, ale jsou všechny DW N/N. Výsledky najdete ZDE

22.11.2014 Co je u nás nového? Listopad je u nás "narozeninový měsíc". 13.11.2014 Oslavila naše Ghabi 2 roky života, 16.11.2014 oslavila naše Candina 3 roky svého života a 18.11.2014 oslavily první narozeniny Zlobříkovy dcery "S Divokou krví". :-) Can řeší vždy všechno tak trošku svéhlavě a nadělila si k narozeninám zhruba 8 - 10 stehů na boku, když se rozhodla na zahradě vlastním tělem přemístit zaparkovaný náklaďák.. Naštěstí nám Can naše šikovná paní doktorka krásně sešila a dobře se to hojí. Ego měl týden kašel (dovezený z výstavy), Zlobřík měl na starost Candiny krycí dny a Ghabi musela celé dny Zlobříkovi hubovat :-)
O našich "dětech" příliš zpráv nemáme (naštěstí někteří majitelé pořád zodpovědně komunikují). Lara je marod (s průduškami), Athos trénuje na cvičáku a prý mu to jde (tímto chci oběma majitelkám moc poděkovat za to, že jsou v pravidelném kontaktu). Poděkovat musíme i majiteli Addise, který nám poslal fotky a email. Bez poděkování nesmí zůstat ani majitelka Agnuse, která nám taktéž z Holandska pravidelně zasílá fotky jejich miláčka "Wolfieho" :-) Akira je stále nezvěstná (slečna Pechová poslala mailem zcela neaktuální fotky a od té doby opět bez reakce), Africa z Itálie také dlouho žádné fotky neposlala. Paníčkům Dastiena budeme posílat rodokmen poštou (stále ho mají u nás, chtěli jsme ho předat osobně a vidět Dastíka, bohužel se nezdařilo) a Appy Cranberry "Berrynka" se také poslední dobou neozývá. Doufáme tedy, že ti kteří s námi příliš nekomunikují se mají se svými páníčky dobře a že si najdou tu chvilku nám nějaké fotky či mail poslat :-)

dsc_6689zm.jpg6.11.2014 Ve dnech 1. - 2.11.2014 probíhala MVP v Praze Letňanech. První den v sobotu za naší CHS nastoupili do třídy štěňat Alter Ego a Athos. Athos získal od paní rozhodčí hodnocení VN 1 a Ego VN 2. Do třídy otevřené nastoupila jejich matka Candina Norský vlk, která si odnesla posudek s hodnocením "neposouzen" což byl pro nás poněkud šok, protože si nejsme vědomi, že by Can něco provedla krom couvnutí při kontrole zubů, kdy si je chtěla paní rozhodčí Furlong prohlédnout sama. Zuby byli předvedeny paničkou, v kruhu Can odběhala (i přesto, že jí přímo v cestě na koberci ležel cizí pes), při posouzení stála. Sobota a hodnocení Irské rozhodčí byla tedy pro nás velkým zklamáním. Místo posudku klasického vypadal právě ten Candiny jako nesmyslný psychologický rozbor. Posudek Ega je také šílenost (možná znáte z FB kde koluje, hodnotil se dokonce i pohyb "páníčka"). Zařídíme zde novou galerii a vložíme je sem, protože to svět ještě neviděl :-) Jsme toho názoru, že toto je ostuda pro ČMKU a plemeno by měl posuzovat rozhodčí, který mu rozumí. 
V neděli se výstavy zúčastnil Ego s výsledkem VN 1 ve třídě štěňat a naše Ghabi Srdcerváč s výsledkem V3 v mezitřídě. Posouzení rakouským rozhodčím s klasickými posudky bylo jistě lepší než sobotní tragédie s Irskou rozhodčí. Candina se neděle nezúčastnila jelikož v sobotu začala hárat. Což bylo vzhledem k výstavě nemilé, ale aspoň již tušíme,kdy bychom mohli příští rok krýt :-)

31.10.2014 Přidána nová fotogalerie

24.10.2014 NVP při Euro Dog Show Brno 2014 - za naší CHS do třídy štěňat nastoupil Alter Ego Wolfdog Bohemia s výsledkem VN1. Mezitřídu navštívila naše Ghabi Srdcerváč poprvé s handlerkou Šárkou a umístěním V4. Do třídy otevřené po svém prvním vrhu nastoupila naše Candina Norský vlk a v konkurenci se umístila se známkou V4. Půl roční výstavní pauza byla na holkách znát, ale i tak máme z jejich umístění radost. Pro Ghabi byla premiéra, že byla vystavována někým jiným a Candina se stále dostává do kondice po vrhu 9 štěňat takže v konkurenci 6 krásných fen dopadla na jedničku i když čtvrtá :-) Příště se jistě holky převdedou lépe. Ego je pes vítací a tak se dnes i vzhledem kejho nízkému věku převedl z naší smečky asi nejlépe.

dsc_6009zm.jpg

 11.10.2014 Našemu vrhu "A" byli 9.10.2014 rovné 4 měsíce. Krom toho, že všichni řádně povyrostli a přezubují, to znamená také to, že se oficiálně všichni mohou účastnit výstav. Appy Cranberry a Arequipa Lara tuto možnost využily na Speciální klubové výstavě KCHČSV v Litoměřicích. "Berry" se umístila se známkou VN4 a Lara se známkou VN3. Obě holky jsou moc hezké. A majitelům moc děkujeme za jejich předvední!!

 

dsc_6208zm.jpg

Pozadu samozřejmě nezůstal ani jejich bratr Alter Ego, který se zúčastnil v tu samou dobu, na stejném místě Krajské výstavy psů. Ego obdržel známku VN1, která ho poslala do odpoledního finále, kde Ego vyhrál 3. místo Nejlepší štěně krajské výstavy. Konkurence všech plemen byla obrovská a tak máme velkou radost! Krajské výstavy se také zúčastnila naše Ghabi Srdcerváč s výsledkem V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz!! :-)
Snad se všembude dařit i nadále.
 

10.10.2014 HLEDÁ SE AKIRA WOLFDOG BOHEMIA!!!
Akiru si v naší CHS zakoupila slečna Nikola Pechová údajně žijící v Německu na adrese Dierbach strasse 14, Lienfelden - Echterdingen PSČ 707 71.Od odběru Akiry slečnou Pechovou z naší CHS nemáme o fence jedinou zprávu. Mobilní telefon nedostupný (zrušený), na emaily a zprávy na FB nereaguje a rodokmen odeslaný před měsícem se dnes vrátil zpět do CHS. Číslo čipu Akiry je: 953010000134170 za jakoukoliv informaci o Akiře budeme vděčni!!!!!

 

28.9.2014 Doplněna galerie Zlobříka, Ghabi, Ega a smečky :-)

22.9.2014 Přidány nové fotky Agnuse a Alter Ega :-) Kluci rostou do krásy.

dsc_3680zm.jpg

6.9.2014 Dnes se konal sraz našeho vrhu "A" k příležitosti předání rodokmenů. Přijeli Arequipa Lara, Appy Cranberry, Athos a připojil se náš Ego a máma Candina. Majitelům moc děkujeme za to, že nám děti přivezli ukázat a za to jak o ně pečují a vychovávají je. Všechny naše děti rostou do krásy a povahově byli všichni fajn a nebojácní. Moc děkujeme také Janče a Carlosovi z CHS Norský vlk, že se našeho srazu zúčastnili. Fotky od Janči ZDE a naše ZDE.

 

ppc.jpg

 

4.9.2014 Konečně již není tajemstvím, že na titulní straně kalendáře časopisu "Pes přítel člověka" bude náš Zlobřík. Je to naše nejoblíbenější fotka a Zlobřík je na ní zachycen ve věku zhruba 7 měsíců :-) Kalendář lze získat k předpltanému PPČ anebo zakoupit v trafice. V prodeji od září 2014.

 

 

 

28.8.2014 Sraz našehu vrhu "A" k příležitosti předání rodokmenů bude v sobotu 6.9.2014 od 13:00 hod. v místě naší CHS Tišicích - Chrástu. Kromě Addise, který už s páníčky bude jinde potvrdili účast všechny naše děti žijící v ČR :-) Máme velkou radost a budeme se těšit. Ostatním dnes odesíláme rodokmeny poštou.

26.8.2014 Athos včera poslal aktutální foto :-)

23.8.2014 Alter Ego má doplněnou fotogalerii :-)

17.8.2014 Včera nás přijela navštívit se svými páníčky tak jsme vyfotili pár fotek. Nejsou nic moc, ale lepší než nic :-) Lara má stáke krásnou barvu, dlouhé nohy a fajn povahu. Máme z ní radost :-) Více najdete v galerii.

wdsc_1879zm.jpg

5.8.2014 V neděli odjela do nového domova i Akira, která se na první cestu vydala vlakem a prý to zvládla :-) Abychom nebyli pozadu vložili jsme pár fotek ze socializace Ega jako inspiraci pro páníčky :-) Jakmile bude chvilka přidáme nové fotky Athose a Agnus Dei :-) Trošku nám aktualizace zaostávají, ale užíváme konečně volnosti a času pro naší smečku, po tom co děti odjeli do nových rodin :-) Nebojte, doženeme to!

 

1.8.2014 Dnes odjel do nového domova s paničkou Danou i Athos. Zítra doufáme přijede panička včas i pro Akiru a naše děti budou již komplet v novách domovech. Od páníčků nám chodí samé hezké zprávy. Moc za ně děkujeme. Fotky poslali Africa a Athos.

30.7.2014 Lara a Addis nám poslali nové fotky a hezké emaily, majitelům moc děkujeme. Dělá nám velkou radost, že jsou naše "děti" v nových domovech spokojení a i majitelé s nimi :-) Také poslala fotku Africa jak spí s páníčkem v posteli. Doufáme, že i ostatní majitelé se pochlubí.

27.7.2014 Včera odjeli donových domovů Africa, Arequipa Lara, Addis Abeba a Appy Cranberry.  Zůstavají ještě Agnus Dei, Athos a Akira, kteří odjedou příští týden. Alter Ego odjíždět nebude, zůstává doma :-) Všemmajitelům děkujeme za zprávy či telefonáty a všem přejeme ať jsou spolu šťastní.
Lara už poslala i nové fotky z domova, moc děkujeme!

24.7.2014 Active Dastien dnes odjel se svými paničkami do nového domova. Přejeme mu šťastný, krásný a hlavně dlouhý život.

22.7.2014 S fotkami je to poslední dobou dost slabé, více jich bývá spíše na FB, ale dneska alespoň něco málo ZDE.

21.7.2014 Máme naočkováno, načipováno a jsme zkontrolovaní vetrinářem :-) Páníčci se mohou začít těšit na blížící se den odběru :-)

17.7.2014
Poradkyně chovu Ing. Daniela Čílová nám dnes provedla kontrolu vrhu, vše v pořádku. Děkujeme.

Štěňátkům už byla přidělena jednotlivá jména:
Active Dastien - světle modrý, bude žít nedaleko Slap
Addis Abeba - hnědý, České Budejovice
Agnus Dei - šedý, Holandsko
Alter Ego - modrý, CHS Wolfdog Bohemia
Athos - zelený, Praha

Africa - fialová bude žít  v Itálii
Appy Cranberry - červená, bude žít v Žerotíně
Arequipa Lara - oranžová, bude žít v Roztokách u Prahy.
Akira - růžová - bude žít v Německu.
 

 16.7.2014 Aktuálně je celý vrh rezervovaný.

15.7.2014_zeleny1.jpg

15.7.2014 Bohužel se nám po několika měsíční rezervaci uvolnil pejsek Active Dastien Wolfdog Bohemia.  Jelikož byl rezervovaný i s pořadím je stále možnosti si vybrat!! VÍCE INFORMACÍ ZDE  Nová fotogalerie vrhu ZDE 

13.7.2014 Dnes byl zarezervovaný poslední volný pejsek. Nemáme žádné štěňátko určené k rezervaci. 

12.7.2014 Pro změnu nové fotky :-)

10.7.2014 Přidáno pár fotek ze dneška :-)

8.7.2014 Štěňátka dostala své druhé odčervení a nafotila novou fotogalerii :-) 

 

5.7.2014 Slíbená FOTOGALERIE je tu :-) 

 

3.7.2014 Přidáno něco málo fotek do galerie, protože víme, že na ně čekáte :-) Nejsou tam všichni, jsou tam vyfocení hlavní útěkáři :-D V pátek či v sobotu bude pořádná aktuální galerie, můžete se těšit :-)

dsc_0638zm.jpg

 

1.7.2014
Dnes jsou to přesně 4 roky co se narodila má životní láska a splněný sen současně. Zlobřík slaví narozeniny!! :-)
Mládí bylo chvílemi krušné a hodně divoké, ale stačilo jen vytrvat a dneska máme toho nejúžasnějšího psa na světě :-) Ve věku 4 roky už má taky docela i rozum a stojí v čele naší smečky :-)
Naučil mě poznat naše krásné národní plemeno a také s ním zacházet a vychovávat ho. To díky Zlobříkovi máme dnes naší chovatelskou stanici a díky němu to před 4 roky všechno začalo :-)

Zlobříčku moc Ti za všechno děkuji, buď stále zdravý, buď trpělivý s tím Tvým babincem a buď tu s námi ještě mraky let!!! Milujeme Tě, Tvá smečka :-*

 

 

28.6.2014 Opět doplněna fotogalerie!!Některé štěňátko má více fotek, některé méně. Není to dle oblíbenosti apod. ,ale podle toho jak se nám zrovna povedou vyfotit :-) Každopádně najdete je tam všechny!! :-) 

25.6.2014_psi2.jpg

 27.6.2014 Dnešním dnem nabízíme k rezervaci posledního volného pejska!!Pokud máte zájem o rezervaci ozvěte se včas :-) Informace ZDE

 

25.6.2014 Dnes naší CHS navštívili Jana s Carlosem z CHS Norský vlk, díky nimž máme naší  Candinu. Štěňátkům ostříhali drápky a my jim založili GALERII na třetí týden života :-) 

 

23.6.2014 Štěňátka dostala své první odčervení a spolu s nimi byla odčervena i Can :-)

 22.6.2014 Nová galerie štěňátek ZDE

19.6.2014_sedy2.jpg

 

21.6.2014 Aktuálně nabízíme k rezervaci pouze už jen dva pejsky (Addis Abeba a Agnus dei). Po předchozí domluvě je možná návštěva v naší CHS jak o víkendech tak v týdnu. Volat můžete na tel. +420607812678 nebo psát na email info@wolf-dog.cz O víkendu též přidáme nové fotky všech štěňátek :-)

 

 

 

19.6.2014 Od zítra postupně začínáme přijímat návštěvy a pokud se všem zájemcům budou štěňátka líbit tak budou volní už pouze dva pejsci. Proto s rezervací neváhejte máte- li zájem :-) Začínáme koukat!! :-) Galerie ZDE

18.6.2014
Dnes nám byla plemennou knihou přidělena čísla zápisu:
Active Dastien CMKU/CSV/3902/14
Addis Abeba CMKU/CSV/3903/14
Agnus Dei CMKU/CSV/3904/14
Alter Ego CMKU/CSV/3905/14
Athos CMKU/CSV/3906/14
Africa CMKU/CSV/3907/14
Akira CMKU/CSV/3908/14
Appy Cranberry CMKU/CSV/3909/14
Arequipa Lara CMKU/CSV/3910/14

A také byla doplněna GALERIE 

17.6.2014_sedy6.jpg

17.6.2014 Přidána galerie štěňátek na druhý týden věku jejich života, bude doplňována :-) Některé štěňátko má více fotografií jiné méně. Není to proto, že by některé bylo více či méně oblíbené, ale je to podle toho jak se nám povedou či nepovedou vyfotit :-) takže trpělivost dojde na všechny ;-) Brzy již budeme přijímat návštěvy štěňátek v naší CHS. Volná je aktuálně jedna fenka a 3 pejsci.

 

 

15.6. a 12.6.2014 Do galerie přidány nové fotky našeho vrhu :-)

dsc_0149zm.jpg

9.6.2014 Narodilo se nám 9 štěňátek!! 5 kluků a 4 holky :-) Máme radost. porod byl dlouhý a tak jdeme odpočívat. Zítra se na to vrhneme a doplníme galerie.

Přijímáme rezervace na 4 pejsky a jednu fenku. 

 Pár fotek než budou doplněny ZDE

 

 

 

2.6.2014 přidány nové fotky do alba "Březost". Termín porodu je přibližně odhadnut od 11.6. :-)

 28.5.2014 

dsc_0468zm.jpg

 

Candině stále roste bříško s miminkama a 25.5.2014 to byl přesně rok co jsme si Can přivezli do naší smečky, malý článek ZDE 

 Foto je z 39. dne březosti, dnes už je Can mnohem větší (47.den březosti) :-) Aktuální foto brzy přidáme :-)

 GALERIE BŘEZOSTI ZDE

 

12.5.2014 Březost naší Candiny byla dnes naší paní doktorkou potvrzena!!!!Přijímáme rezervace na vrh po naší Candině Norský vlk a Eury z Peronówki.

10.5.2014 Bylo na čase se zase trošku pověnovat socializaci naší nejmladší člence smečky Ghabi. Půl dne strávila jako divák na bikrosu kde byla spousta lidí, psů, kol, hluku.. Ghabi vše snášela bez jediného problému a tak se odpoledne účastnila akce "Train there back foot". Jen jsme to s Ghabi vzaly opačně a nejdříve jsme šly z Tišic do Neratovic pěšky a zpátky jely domů vlakem. Ani při této akci nebyl žádný problém a tak jsme pyšní na tu naší pohodářku :-)

3.5.2014
dsc_0380zm.jpg
MVP Praha - Ghabi Srdcerváč třída mladých V3, Candina Norský vlk V1 CAC!!Velká radost ze super výsledku :-)
Článek doplníme jakmile bude chvilka času. Ghabi má hezký posudek, ale bohužel v pohybu neukázala co umí. Musíme potrénovat aby se předváděla stejně hezky jako dříve.
Candině byla při předvádení jako obvykle ponechána volnost jak při posuzování tak při pohybu a snad díky tomu se předvedla jak se převdla a z 5. pěkných fen jí to posunulo na první místo :-)
Velmi jsme ocenili přístup pana rozhodčího Andraše Polgara, který nedával při posuzování pouze na vzhled a na pohyb, ale také na povahy, které nejsou o nic méně důležité.
Takže s dnešní výstavou spokojenost veliká. Nechceme to zakřiknout, ale vypadá to, že Candina konečně pochopila oč na výstavě běží :-))

 

 

 26.4.2014 MVP České Budějovice - Ghabi Srdcerváč třída mladých V4, Candina Norský vlk třída otevřená V2 res.CAC. Super výsledek obzvlášť u Candiny :-)

18.4.2014 Candina byla naočkována proti herpes virus a zhruba 6.5. se máme dostavit na kontrolní sono zda má Candina v bříšku malá štěňátka :-) Držte nám pěsti a tlapky :-)

 15.4.2014
Probíhá aktualizace našeho webu. Fotogalerie z krytí přidána ZDE a fotogalerie naší Candiny přidána ZDE. Přidáno něco málo fotek pro budoucí majitele ČSV tak trochu ze života s ČSV ZDE.

 

 

12.4.2014 Máme nakryto!!!!
dsc_0016zm.jpg

11. a 12.4.2014 jsme byly s Candinou v Polsku nedaleko Varšavy za snad budoucím tatínkem našeho vrhu "A" Wolfdog Bohemia a také tatínkem našeho Zlobříka a to Eury z Peronówki. Eurymu je současně 8,5 roku, ale na kráse mu to rozhodně neubralo!!Je to naprosto úžasný a krásný pes a jsem potěšena, že jsme ho mohli poznat. Jeho páníčkům moc děkujeme za pomoc a veškerou jejich péči, které si ceníme!!Více fotek doplníme hned jak bude chvilka, protože zítra jedeme směr Chemnitz na výstavu s naší Ghabi ;-)

10.4.2014 Zlobřík tvrdí, že je Candina připravena ke krytí a tak zítra vyrážíme do Varšavy za ženichem. Držte pěsti ať vše dobře dopadne a můžeme se těšit na malé Candinky a Euryšky, náš první vrh "A" Wolfdog Bohemia. :-)

30.3.2014
dsc_0925zm.jpgSmečka byla rozdělena na dvě části, dopoledne se byli Ghabi se Zlobříkem vyběhat (a Zlobřík vykoupat) u Labe a Candina jela po obědě na výlet do Mšena. Pár fotek v galerii ZDE

 

 

 

 

 

29.3.2014
Zlobřík nám už skoro týden říká, že Candina bude hárat. Dnes jsme jí opět kontrolovali a měl pravdu :-) Pokud si to Candina nerozmyslí tak začínáme hárat!!!

5.3.2014
Naše Ghabi Srdcerváč podstoupila v Litoměřicích u MVDr.Vomáčky  RTG kyčelních a loketních kloubů se super výsledky!! Ghabi je DKK A/A a DLK 0/0. Máme velkou radost!!

22. a 23.2.2014
cac.jpg

Se Ghabi s Candinou zúčastnili mezinárodní výstavy DUO CACIB Brno. Článek z výstavy nejdete ZDE

 

 

 

 

12.2.2014
Opět proběhla menší aktualizace webu. V sekci "štěňata rezervace", Ghabi Srdcerváč, Bailien Arqeva.

1.2.2014
dsc_0591zm.jpgNaše smečka v kompletním složení navštívila zimní středisko Severák v Jizerských horách. Počasí sice nebylo kdo ví jak úžasné, ale nepršelo, nesnežilo a nebylo bahno nýbrž byl sníh tak si nestěžujeme :-)
Užili jsme si společně krásný den na horách a smečka se vrátila vyvětraná, unavená a tím pádem nezlobící :-)
Foto galerie ZDE

 

 11.1.2014
Začínáme pomalu ( z důvodu absence plně funkčního pc s fotkami) s aktualizací našeho webu. V úterý jsme se byli rozloučit se Zlobříka dcerami v chovatelské stanici "S Divokou krví", které šly od chovatelky do nových domovů a teď se pomalu ale jistě začínáme věnovat plánování našeho prvního vrhu "A" Wolfdog Bohemia, který je plánovaný na jaro 2014. Informace ZDE.

Postupně budeme doplňovat článek s radami pro budoucí majitele. Něco málo již teď najdete ZDE.