Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava Jelení Góra 2013

XXXVIII Karkonoska wystawa psów rasowych

23.6. Jelenia Góra

...aneb dámská jízda :-)

ghabi_polsko.jpgAby víkend nebyl nudný tak jsme po sobotní krajské výstavě v Benátkách hned druhý den vyrazli do Jelení Góry v Polsku účastnit se další výstavy. Tentokrát Zlobřík zůstal doma a hlídal. Jely jen obě holky.
Cesta byla zajímavá jelikož si holky po měsíci stále ještě nedovolím zavřít do jednoho kufru v autě. Tím pádem v kufru cestovala zvracející Candy, která si na cestování stále ještě zatím moc nezvykla a Ghabinka měla pěkně pohodlíčko vzadu na sedačce, kde si z paničky udělala polštářek pod hlavu a spokojeně spala celou cestu.

 

ghabi_el.jpgPrvní na řadu šla Ghabi. Byla ve třídě dorostu společně se svojí sestrou Gájou Srdcerváč. Naše předvedení bylo ještě o mnoho horší než předchozí den v Benátkách což je samozřejmě moje chyba, ale jak jsem již psala - natrénujeme. O to větším překvapením bylo, že rozhodčí se rozhodla dát Ghabi VN1, best puppy ačkoliv nám řekla, že je to nespravedlivé vůči Gáje vzhledem k jejímu vzornému předvedení.
Bohužel jsme nemohli čekat do odpoledních soutěží kam Ghabi postoupila.

candy_polsko.jpgV mezitřídě nastoupila naše Candy. Stejně jako Ghabi měla v konkurenci další fenu. Candy byla hodně vystresovaná z cyklistů a aut projíždějících za plotem u kterého jsme seděli a tak se na mě vůbec nesoustředila což se opět odrazilo na předvedení. Dle slov rozhodčí, kdyby bylo lepší předvedení bylo by lepší umístění a máme trénovat :-) I tak Candy odešla jako V2 což je hezký výsledek vzhledem k okolnostem týkajících se Candy :-)

Ráda bych sem opsala posudky, ale bohužel jsou za prvé polsky, ale hlavně jsou dost nečitelné :-(  A fotky také budou časem ;-) Absence funkčního pc je již do nebe volající..

Na závěr bych opět ráda poděkovala tátovi a Lukášovi za pomoc. Střídat feny po sobě jdoucí do kruhu je vážně fuška a bez Lukyho bychom se s holkama neobešly.

Markéta

Výsledky:

Ghabi Srdcerváč - VN1, Best puppy

Candina Norský vlk - V2

Rozhodčí: Anna Dzidt (PL)