Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská výstava Benátky n/J 2013

Krajská výstava Benátky n/J

..aneb úspěšná výprava :-)

Od Pražské výstavy jsme se téměř nikam nehli. Myšleno co se výstav týká a tak bylo na čase smečce zase zvednout morálku :-) Nevím co mě to popadlo na krajskou výstavu v Benátkách přihlásit všechny tři naše vlčouny, ale vím že víckrát už to zřejmě neudělám :-D Páč jazyk na vestě jsem měla stejně já a zbytek naší lidské sestavy :-)

krajska.jpg

První na řadu šel "velitel" naší smečky alias Zlobřík. Nastoupil ve třídě otevřené, která nebyla nijak obsazená. Vyjímečně se rozhodl nedělat ostudu a hezky se předváděl za což ho náš neojblíbenější pan rozhodčí Otakar Vondrouš ocenil "V1, vítěz třídy, krajský vítěz". Po fiasku v Českých v Budějovicích jsme to absolutně nečekali takže o to to bylo větší překvapení a radost.

 

ghabi_krajska.jpg

Druhá na řadu šla naše benjaminka Ghabinka ve třídě dorostu. Ghabinka má trošku telecí období (je jí 7 měsíců) a tak v kruhu hodně zlobila což jí bohužel uškodilo v hodnocení a tak získala VN2. Nicméně i to je hezké a na předvedení určitě ještě zapracujeme abychom neměly ostudu :-)

 

 

vyber.jpg Třetí na řadu šla naše Candina Norský vlk. V době konání výstavy jsme Candy měli bez asi tří dnů doma teprve měsíc. Za tu dobu Candy udělala veliké pokroky a její psychika i kondice se neustále zlepšují i když je Candy v plném línání.
Byla to její první výstava v životě a to v mezitřídě, kde měla konkurenci ještě dalších dvou fen. Naše předvedení jistě také nebylo jedno z nejukázkovějších, ale o to větší radost byla, když nás pan rozhodčí dal na první místo s hodnocením V1, vítěz třídy, krajský vítěz. Aby toho nebylo úplně málo dokonce se Candy odpoledne umístila v užším výběru 5. nejlepších fen výstavy. To za tu dřinu určitě stojí a jsme na Candy pyšní. Věříme, že i Candy naučíme vystavovat se a třeba se zase někde umístí.

"Zlobříci" byli šikovní všichni tři a dělají nám jen samou radost :-) Chtěla bych poděkovat tátovi a Lukášovi za jejich trpělivost s námi a hlavně za pomoc, bez které by se to neobešlo.

Posudky viz. níže a fotografie později, až bude funkční PC.
Markéta a její smečka

Posudky:

Bailien Arqeva (Zlobřík)
Trochu jemnější pes, dobrého rámce, pěkná hlava, nůžkový skus, rovný hřbet, korektní postoj, dobrý pohyb.
- V1, vítěz třídy, krajský vítěz

Ghabi Srdcerváč

Silná fena, silná kostra, pěkná hlava, nůžkový skus, dobře nesené ucho, trochu spáditější záď, pěkný pohyb
- VN2

Candina Norský vlk
Fena dobrého rámce, pěkná hlava, nůžkový skus, pěkné ucho, rovný hřbet, dobře nasazený ocas,korektní postoj, výborný pohyb.
- V1, vítěz třídy, krajský vítěz
 

rozhodčí: Otakar Vondrouš