Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.Internationale Rassehunde - Ausstellung Dresden 2012

 Mezinárodní výstava psů Drážďany

22.4.2012

..aneb náš první res. CACIB!!

Už jsem Vám dlouho nenapsal žádné to povídání, jsem sice unavený, ale snad krátký článek ještě zvládnu..

Panička tento týden byla nějaká bláznivá a hysterická, to jsem už tušil co se asi blíží.. Jeden den hysterčila, že jí nesvítí světlo na autě, další den zmizelo auto ze dvora (prý do opravy), další den přijeli domů s autem a panička byla ještě víc hysterická než  obvykle a říkala tu cosi o tom, že tímhle autem teda jet nemůžeme, protože se vysypalo ložisko.. ačkoliv nevím co toznamená tak v tu chvíli mi hlavou proběho "jéééžšiš už zase nějaká výstava, já to věděl!!". A nespletl jsem se.. V neděli ráno už jsme byli na cestě a víte co??Panička zase hysterčila.. tentokrát prý "umřela" navigace a jak znám paničku bez ní byla v koncích..

Tak jsme čekali na Mělníku kam přišla ségra Butterfly a pak přijeli Vidlákovi. Ségra k nim nastoupila do auta a my vyrazili za nimi v závěsu. Napsal bych "v těsném", ale to bych poněkud lhal jelikož panička jen celou cestu nadávala, že to auto prostě nejede a že Lukáše a ostatní jen zdržuje.. přitom mě se to tak málo nezdálo. Jela s námi i Monča a ani jí se to tak málo nezdálo. Mno nevadí.. Hlavně, že jsme vůbec jeli.

Když jsme dorazili do Drážďan stalo se něco co jsem tedy nečekal..  vystupovali jsme z auta a pak... vystoupila i ona!!!Zůstal jsem v němém úžasu nad její krásou, elegancí a.. už ani nevím čím vším ještě!!Srdce se mi roztlouklo, upadla mi spodní čelist a zastavil se mi dech.. zamiloval jsem do Chanell Passo Del Lupo!! Celý den jsem z ní nemohl spustit oči, sem tam jsem jí dal pusinku a využíval každé příležitosti kdy jsem jí mohl být na blízku.. učarovala mi!!! Všichni si ze mě dělali celý den legraci kuli tomu, ale srdci prostě neporučíš.. :-))

dsc_0181zm.jpg

Čekání bylo tentokrát dlouhé, delší než tady v ČR jelikož jsme jako plemeno nastupovali poslední. Ačkoliv naše plemeno bylo poslední na řadě, já jsem byl z ČSV první na řadě a řeknu Vám, že jsme s paničkou uvedli plemeno asi se vším všudy.. Asistent rozhodčího si nevšiml, že jdeme v kruhu za ním (téměř vedle něj) a pořád nás hledal a vyvolával a my pořád šli s ním tak na něj panička volala a než si nás všimnul české publikum se lámalo v pase smíchy a nakonec jsme do kruhu nastoupili za potlesku publika :-D 

dsc_0188zm.jpg

Pan rozhodčí mi tentokrát nevadil. Vypadal sympaticky tak jsem ho nechal ať si moje zuby prohlédne sám a i tam.. no víte kde.. Byl jsem v klidu, hlavně jsem musel sledovat kde jsou ty moje holky, Buttynka, Chanellka a Nessie.

Pak jsme se jako klasicky proběhli a náš oblíbený pan asistent nám po sepsání posudku oznámil ať si stoupneme ke kruhu, že půjdeme běhat o CACIB. "oóóó! ozvala se panička a pan asitent řekl "óóó!" a začali se smát a za chvíli jsme opravdu běhali o CACIB. Můj kolega se mi nelíbil už od rána, ale sledoval jsem ty moje holky tak jsem mu v tom kruhu ani nestihl nadávat když přišel pan rozhodčí a povídal paničce "reservé CACIB". Nechápali jsme a nevěřili jsme a panička byla tak v šoku, že dostala vynadáno od naší paní chovatelky, že se snad ani neraduje či co. Panička se radovala,ale až později, když jí došlo, že to vážně není vtip.

dsc_0223zm.jpg

Pak na nás všichni volali ať se vyfotíme u jedničky, panička nechápala,ale udělala co jí řekli. Mě to bylo vcelku fuk. Pořád jsem musel sledovat holky, aby mi je nechtěl někdo přebrat. Na to jsem háklivý!!

Pak jsme museli čekat dlouho na nějaké ty papíry co si pak panička podle nich nechává zapisovat výsledek do mé knížky s výstavami :-) Chjo, nedali mi ani medaili, ale panička mi slíbila pořádnou vepřovou nožičku, ty mám radši :-))

Zbytek výstavy jsem strávil s  mou novou láskou Chanellkou, která vyhrála i BOB a postoupila tím do odpoledních soutěží. Tam už tedy nevyhrála, ale kdybych byl rozhodčí já... :-))

Po soutěžích jsem se musel rozloučit se ségrou Butty i Chanellkou, snad je brzy zase uvidím :-)

 

 

A jak jsme dopadli??

Posudek si musí panička nechat přeložit (je v Němčině).

Rozhodčí: E. Deutscher

A výsledek??Pro nás nejlepší jaký jsme kdy měli:-))

V1, VDH, CAC, res. CACIB!!! :-))

Tak a teď mě omluvte jdu si dát večeři a šlofíka, Váš Zlobříček :-*

 

Náhledy fotografií ze složky MVP Dresden, 22.4.2012