Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Brno 5.2.2011

3. 5. 2011

Mezinárodní výstava psů všech plemen DUO - CACIB Brno

5.2.2011

aneb moje první výstava..

Jelikož jsem čistokrevný, pěkný kluk s průkazem původu tak mě panička hned v mých 7. měsících přihlásila na výstavu. Měli jsme v plánu původně pro začátek něco menšího, abych měl čas se porozhlédnout jak to na takové výstavě chodí, ale jelikož nám to vyšlo takhle v zimě tak mě panička přihlásila hned na první možný termín a to rovnou na MVP do Brna.

Vyrazili jsme já s paničkou Markétou a Filipem (to když s námi ještě bydlel můj "člověčí táta") už den před výstavou a přespali jsme v Hustopečích v penzionu. Na Moravě jsme byli a já a panička poprvé. Moc se mi tam líbilo, protože tam měli růžová prostěradla. Doma máme většinou samá tmavá a o růžových nechce panička ani slyšet. Prý jsem čuně a všechno stejně hned zmažu a roztrhám. Večer jsme navštívili místní restauraci, která je kousek a panička s Filipem celý večer pořád někomu vysvětlovali, že opravdu nejsem vlk i když tak vypadám. Hned si mě tam všichni oblíbili a já neměl chvilku stání, protože jsem si potřeboval všechno a všechny prohlédnout..

mvp2.jpgRáno jsme vstávali relativně brzy i když zase o dost později než kdybychom vyjížděli rovnou z domova. Panička mě šla vyvenčit, protože Filip odmítal vylézt z růžového pelíšku a tak když jsem se šel projít našel jsem něco "luxusně voňavého" , řekl jsem si "hurá" a už jsem se v tom válel. Panička zase hubovala což jsem tedy vůbec nechápal, protože až teprve takhle "krásně navoněný" jsem se cítili jako opravdový frajer, po kterém se otočí každá fenka. Když jsem se tedy vyvenčil tak mě panička nasupeně táhla rovnou do sprchového koutu a už ze mě smývala můj nový parfém :-/

Když mě panička konečně umyla a vyušila vyrazili jsme do areálu BVV v Brně. I když jsme jeli včas kolony byly už daleko před výstavištěm. Všechno jsem to pozoroval z auta a jen jsem žasnul kolik je tam všude psů a lidí. Někteří přijeli dokonce až z Ruska a v autobusech.

mvp5.jpgKdyž jsme konečně zaparkovali a dostali se na výstaviště tak mě panička všude sebou vláčela sem a tam, protože jsme nemohli najít náš kruh, kde jsme se měli přihlásit. Trvalo to dlouho, ale s nápovědou paní chovatelky jsme ho konečně našli a také jsem to poznal, protože jsem konečně zahlédl mé oblíbené "šedé kožichy" a hlavně bráchu Baladina!! Později dorazila také naše paní chovatelka Jiřina s mojí oblíbenou ségrou "Můrou" Butterfly. Tu mám moc rád, protože spolu vždycky můžeme zlobit. mvp17.jpg

 

 

"Čekání na posuzování byla trošku nuda. To mě vážně nebavilo a zase jsem vymýšlel co bych tak mohl provést."

 

 

 

mvp8.jpg

Pak jsme se konečně s bráchou Dinem dočkali a nastupovali jsme do kruhu. Šel jsem na řadu jako první.

Přišel pan rozhodčí Štefík a zkontroloval mi zoubky a také jestli jsem už "chlap" :-D Když to tedy muselo být tak už jsem to přetrpěl a nebylo to tak hrozné. Bráška Din u toho tedy trošku brblal,ale zvládli jsme to oba dva.

 

mvp14.jpg

                                                      Pak nás pan rozhodčí zkoukl znaleckým okem a posoudil to tak, že bráška Din je větší frajer než já tak byl první a já dostal místo druhé. Důležité je, že jsme oba dva dostali známku "VN" což znamená velmi nadějný a nic lepšího jsme vlastně ve třídě dorostu ani získat nemohli ;o)))

 

 

Panička se tvářila spokojeně a já byl spokojený také, že už to mám za sebou a budeme moct jet zase domů. Dostal jsem diplom a paní chovatelka se tvářila také spokojeně. Když šla paní chovatelka Jiřina do kruhu s naší ségrou Můrou byla určitě ještě spokojenější, protože i ségra dostala známku "VN".

A co mi pan rozhodčí Štefík napsal do posudku?

7. měs pes, střední výška, správná hmota, hlava nadějná, oko tmavší, ouško delší, hor. linie ve vývoji, ocas trošku delší zatím před.stabil. širší postoj, zkus nůžkový úplný, dobrý charakter.

Už se těším na další výstavy a že si jich v květnu 2011 opravdu užiju :-D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 9. 3. 2013 14:49)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 17:11)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Krásný článek Bailiene.

(ArQeVa, 4. 5. 2011 8:09)

Do dalších výstav přejem s maminkou i Můrou hodně štěstí :-)