Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠTĚŇATA - PUPPIES REZERVACE

Rezervace na rok 2017/18.

 

Vrh "G" Wolfdog Bohemia
dsc_4223zm.jpg

Jaro 2018!!Termíny budeme upřesňovat.

Jedná se o opakované krytí rodičů našeho vrhu "C"

ghabi_mb.jpgGhabi Srdcerváč
Narozena: 16.11.2012
Rodiče: Ave Tajga Arimminum x Echo Crying Wolf
Bonitace: As Of S1 P3/63
DM N/N DW N/N DNA 
DKK A/A DLK 0/0 
Výstavy: 1x Best puppy, 1x 2. Nejlepší mladá fena KV, 2. Nejlepší fena ve třídě mladých na Světové klubové výstavě národních plemen Bratislava 2013, 5x V1, Vítěz třídy, 1x Krajský vítěz, 2x res. CAC, 1x res. CACIB 
Ghabi je nejovladatelnější členkou naší domácí smečky. je to typicky rodinná, milující fena oddaná své majitelce. Ghabi je bezproblémová a bezkonfliktní avšak kontakt od cizích lidí a psů nevyhledává. Ghabi má silnou kostru, milý výraz a také velmi kvalitní srst, kterou předala většině svých potomků v jejím prvním vrhu. Tak jak je Ghabi oddaná své rodině je současně i oddaná i svému životnímu partnerovi Bailienovi, se kterým měla svůj první vrh v prosinci 2015. Od té doby Ghabi odmítá jakéhokoliv jiného partnera a jelikož bychom po ní rádi ještě alespoň ten jeden vrh měli požádali jsme o "opakované krytí", které nám bylo schváleno. 

dsc_8915zm.jpgBailien Arqeva "Zlobřík"
Narozen: 1.7.2010
Rodiče: Valkýra z Molu Es x Eury z Peronówki
Bonitace: A66 J5 Od R1 P5
DM N/N DW N/N (oficiální test na DW bychom rádi zhotovili před narozením potomků aby byl doložený v PP štěňat, zatím se nejedná o oficiální výsledek)
DKK A/A DLK 0/0
Výstavy: Velmi nadějný, Nejlepší mladý, 3x Vítěz třídy, 1x Krajský vítěz, 1x CAC (CZ), 1x VDH (DE), 1x res. CACIB
Bailien domáckým jménem "Zlobřík" je vůdcem naší smečky. Je to pes jednoho pána, velmi mazlivý, dobře cvičitelný, ale vše dělá s vlastím názorem :-) Jeho exteriérovými přednostmi jsou rozhodně jeho dlouhé nohy, jantarové oko a vynikající barva srsti. Svým potomkům předává jak barvy tak i světlé oko.

Co od vrhu očekáváme?
Z tohoto spojení rodičů vznikl náš vrh "C". Povahově velmi vyrovnaný a přátelský vrh. Většina potomků je velmi dobře ovladatelná a pohodová po matce Ghabi. Věříme, že i tentokrát rodiče nakombinují geny jako v roce 2015 a vznikne další vrh se skvělými povahami. Očekáváme také znovu vrh s velkým výběrem barev :-) Ve vrhu "C" jsme měli od světlých potomků (po matce) až po ty barevné (po otci). Psi z vrhu"C" jsou spíše nižší a jemnější po otci tudíž ne úplně vhodní pro výstavy. Výstavně úspěšný je Caddy Wolfdog Bohemia. Fenky jsou po těchto rodičích taktéž úspěšné výstavně. Především Coco Chanel a Calla Wolfdog Bohemia, které na výstavy jezdí. Doufám, že vrh "G" by mohl zdědit sílu kostry spíše po matce nicméně genetika je mocná a nechceme slibovat něco co sami nedokážeme ovlivnit :-) Potomci budou negativní na DM a DW. Potomci z vrhu "C", kteří již mají RTG hotové (Caoimhe, Calla, Coco Chanel, Caddy, Clint) jsou shodně také DKK A/A a DLK 0/0.

Jaké majitele pro ně hledáme?
Hledáme takové zájemce, kteří už si zjistili alespoň základní povahové rysy plemene a mají chuť si takovým společníkem nechat změnit život. Hledáme zájemce  porozuměním pro psí duši. Současně hledáme majitele, kteří nelpí pouze na exteriéru psa a kteří chtějí být součástí naší velké psí rodiny, být s námi v pravidelném kontaktu a občas se také zúčastnit nějaké naší akce či srazu. Zájemci musí být také spolehliví a ochotni přijít si k nám pro radu.

Jaké majitele nehledáme?
Ti kteří lpí pouze na exteriéru plemene a takové, pro které by byl pravidelný kontakt s námi na obtíž. Nehledáme zájemce, kteří o plemeni nic netuší, nejsou ochotní si to zjistit či za námi pak chodit pro rady. Nemáme zájem o lidi, kteří nejsou ochotni a schopni zajistit plnohodnotný život novému členovi rodiny a ani podmínky pro bezpečnost psa.

Výhodou u tohoto páru je, že oba rodiče jsou v našem majetku tudíž máte možnost je oba dva v naší CHS poznat osobně. Termíny krytí a fotogalerie rodičů budou doplněny.

Výhody včasné rezervace:
- větší možnost výběru z předních pozic
- volba vlastního jména (možnost pouze do 14 dnů věku štěňat)
- sledování vývoje vrhu od krytí feny až po odchod štěňátek do nového domova

V případě zájmu o rezervaci štěňátka nás neváhejte kontaktovat. Hledáme aktivní páníčky se zájmem o plemeno, nikoliv pouze o jeho vzhled. Nabízíme parťáka do rodiny, na sport, do přírody, na gauč či na výstavy. Záleží na Vás jak chcete trávit čas se svým vlčákem. Vyžadujeme doživotní kontakt s naší chovatelskou stanicí. Hledáme komunikativní majitele pro naše odchovy, kteří uvítají srazy s naší CHS či jiné akce. Nabízíme chovatelský servis, kupní smlouva,čip, europas a očkování samozřejmostí.

 

Kontakt:
Markéta Vojtová
Tel: +420 607 812 678
email: info@wolf-dog.cz, marketa.vojtova@email.cz


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Adrian

(Ciorca, 30. 5. 2017 5:22)

I am a Romanian breeder of Belgian malinois, but since I met a Czechoslovak wolf I very much want to buy my wife a Czechoslovak wolf puppy, how can I do that? Mail: adrianciorca@yahoo.com

We wanna book a male puppy Litter "E" Wolfdog Bohemia

(Anastassia Tsarjova, 12. 2. 2017 19:15)

Hi!! we've already contact with you on Facebook. We want to have a male puppy this year summer-autumn. dolls_of_haruki@yahoo.com

We wanna book a male puppy Litter "E" Wolfdog Bohemia

(Anastassia Tsarjova, 12. 2. 2017 19:13)

Hi!! we've already contact with you on Facebook. We want to have a male puppy this year summer-autumn.

Otázky

(Adriana Spustová, 17. 5. 2016 23:00)

Dobrý deň, mám štyroch čínskych chocholatých psov, jedna z nich je fenka. Mali sme kríženca NO s niečím ( adoptovanú fenkku ) žiaľ uhynula, bola už stará a chorá. Chcela by som fenku ČSV, páči sa mi akí vedia byť aktívni a okrem stráženia domu aj super parťáci. Len by ma zaujímal Váš názor na to, či ČSV vie akceptovať i svorku malých psov. Ďakujem za názor.

Dotaz

(Měchurová zdenka, 27. 12. 2015 0:23)

Dobrý večer.Nemám vůbec žádné zkušenosti Č.V.Mám ch.st. a chovám stafordšírské bulteriery.Bydlíme na samotě a na hlídání jsme měli Rhodeského ridgebaca.Bohužel před 3.týdny náhle zemřel.Znám jednu chovatelku SBT,která si pořídila Č.V. a mě se moc líbí.Prosila bych radu.Máme 14letého psa SBT,8letou SBT(je vykastrovaná) a 2,5 roční fenku chovnou SBT.Sice štěkají,ale hlídači to nejsou.Také máme 13 ks ovcí,které jsou ve výběhu hned vedle domu.Byla by vhodná fenka Československého vlčáka do naší smečky a k ovcím?Jsou hlídači?Samozřejmě bych na základy výchovy chodila na cvičák.Je mi 59let,jsem v důchodu.Manžel je pracovně dost vytížený.Naši 3 synové jsou již dospělí a mimo nejmladšího bydlí jinde.Kdyby byla vhodná na uchovnění,tak by jsem jí chovnila,ale hlavní důvod proč by jsme si ji pořizovala je hlídání našeho domu a mě.Manžel chtěl udělat radost nějakému pejskovi z útulku např.NO,ale já mám strach z již dospělého psa.Jak jsou na tom se zdravím,mají nějaké vrozené zdr. problémy? Děkuji za odpověď. Koukněte na naší w.stránku http://www.abby.estranky.cz/ mějte se hezky.Měchurová

Newton

(Logan, 21. 12. 2015 22:54)

Hello I am interested in a female puppy if one is still free? Please email me if possible. My email is loganmx59@yahoo.com

Thanks, Logan

Newton

(Logan, 21. 12. 2015 22:53)

Hello I am interested in a female puppy if one is still free? Please email me if possible. My email is loganmx59@yahoo.com

Thanks, Logan