Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY 2018

1. 1. 2018

dsc_4681pf2018_zm.jpgNovinky 2018!
S novým rokem načínáme novou stránku kde Vás budeme informovat o aktuálním dění v naší CHS Wolfdog Bohemia pro rok 2018.

 

 

 

 

 

stazeny-soubor.jpgFoibé Wolfdog Bohemia
*18.12.2017 + 12.2.2018
O tom, že chovatelství nemá jen kladné stránky není pochyb a není potřeba o tom více psát. Nejvíce však na tom bolí, když náš svět musí někdo z těch psí duší opustit. Tentokrát to bylo opravdu hodně brzy.. Foibé měla první komplikace ve věku 6. týdnů, které jsme řešili na veterině a naší holčičku jsme si piplali. Když jsme si už mysleli, že máme vyhráno tak nám příroda ukázala, že nad ní nemůže každý vyhrát.. Přírodu jsme dokázali oklamat snad jen v tom, že Foibé nemusela na svou úlevu čekat tak dlouho než by to příroda zařídila sama :-( 
Foibé trpěla vývojovou vadou a její stav a "vývoj" se neslučoval s dalším životem mezi námi :-( Je nám tě moc líto holčičko a znovu bychom pro tebe udělali vše co jsme jen mohli a splnili ti i další přání, která jsme ti na očích viděli :-(  věříme, že jednoho se zase setkáme... Hlídej naší CHS a ostatní naše psí děti tam ze shora, nikdy na tebe nezapomeneme, nikdy... 

 

 

 

 

 

 

dsc_6437.jpg3.2.2018 Sraz Wolfdog Bohemia
Ke příležitosti předání rodokmenů vrhu "E" jsme jako tradičně uspořádali sraz. Sešli jsme se na náplavce u Labe, pokračovali na louku a pak zakončili společnou procházkou. Děkujeme všem zúčastněným za účast a těšíme se na příště! :-)

 

 

 

 

dsc_5930zm.jpg28.1.2018 Vrh "F"
Naše "F"enky krásně rostou a prospívají. Pět ze šesti fenek je již rezervováno a bude se "brzy" těšit do nového domova. Fenečky jsou kontaktní, mazlivé, veselé a hravé. 
Již jim začínáme chystat výbavu do nového domova. Holčičky už tu mají každá připravený svůj obojek se jménem a vodítko s názvem naší CHS. A do doby odběru jim nachystáme i zbytek věcí.
"F"enky také chodí pravidelné věn proběhnout se po zahradě a jsou seznamovány i se zbytkem naší smečky a také s cizími lidmi, kteří za nimi chodí na návštěvy. 
30.1.2018 budeme očkovat a čipovat.

 

 

 

 

 

 

 

zapisova_cisla_f.jpg2.1.2018
Naše "F"enky mají oficiální jména a přidělená čísla zápisu z plemenné knihy. Také přišel náhled jejich budoucích rodokmenů. O víkendu začneme přijímat  k "F"enkám návštěvy. Den a čas si s námi domluvte předem. Stále přijímáme rezervace!!